Telefon
WhatsApp
Facebook
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda

Tarım makineleri ve römork imalatı ile 1974 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Kara Ova Tarım Makineleri; geçmişten bugüne edindiği güçlü deneyimlerini, çiftçilere somut olarak sunmanın verdiği haklı gururla yoluna devam etmektedir.

 

Yarım asırlık derin geçmişiyle sektöre ilham olan Kara Ova, inovatif farkındalık bilinci ile, ürettiği her bir ekipmanı kalite standartları düzeyinde tutmayı ilke edinmiş ve böylelikle hedef kitlesinin alışkanlıklarının arasında yer almayı başarmıştır.

 

Çağımız teknolojisinin tarım sektörüne yansıyan gelişmeleri ışığında, bilgi birikimini güncel tutarak yürüyen Kara Ova, vizyoner duruşuyla geleceğe yönelik adımları öngörüyle atmakta ve değişen teknolojiyle eş zamanlı hareket etmektedir.

 

Kara Ova Tarım Makineleri, kolektif çalışma ilkeleriyle ve tüm departmanlarındaki çalışanlarıyla senkronize bir üretim hattına sahiptir. Tüm üretim sürecinde optimizasyonu gözeterek şekil verdiği ürünlerini satış sonrası servis ve hızlı yedek parça tedariği ile de destekleyerek çiftçilerin gönüllerinde yer etmiştir.

 

Ailemizin parçası olan deneyimli ve tecrübeli kadromuzla, yüksek kalite standartlarında hizmet ve üretim gerçekleştirmekte, müşteri memnuniyeti odaklı yol izlemekteyiz.

 

Ülke tarımına katkı sağlamanın yanı sıra gelişen teknolojiye uyum sağlayarak bir çok coğrafyaya açılıp sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

 

5 kıtada ve 70 ülkede faaliyet göstererek adından söz ettiren Kara Ova; bugünlere gelmesinde en büyük destekçisi olan müşterilerine ve tüm çiftçilere teşekkürü bir borç bilir...